Naša geografia počas mimoriadnej situácie

Mimoriadna situácia – portál Naša geografia

Sme radi, že portál je využívaný 2 až 3 viac (počet používateľov a tiež počet navštívených stránok) ako v bežný režim, čo svedčí o tom, že v tejto situácii je portál Naša geografia nápomocný učiteľom, žiakom, rodičom a verejnosti.

Okrem toho nás teší, že nás na stránke Zavretá škola – Ako učiť doma (https://www.zavretaskola.sk/) uviedli ako zdroj pre Geografiu 2. stupňa ZŠ.

 

Tento týždeň bola spustená stránka Učíme na diaľku (https://www.ucimenadialku.sk/). Nájdete na nej mnoho užitočných portálov a vzdelávacích materiálov. Zatiaľ tam nie je uvedený portál Naša geografia. Hneď ako sme to zistili sme ich kontaktovali, aby doplnili do zdrojov aj portál Naša geografia. Ku dnešnému dňu sme nedostali odpoveď a preto dúfame, že sa portál doplní čím skôr.

Messenger

Viacerí nás kontaktujete cez Messenger, buď s tým, že nám vyjadrujete podporu za čo ĎAKUJEME. Ale taktiež dostávame otázky na ktoré sa Vám snažíme vždy odpovedať, hneď ako to je možné. Preto ak máte otázky neváhajte nás kontaktovať a budeme sa Vám snažiť pomôcť resp. poradiť. 

Naša geografia – Facebook

Ak nás chcete podporiť môžete sa pridať do FB skupiny Naša geografia. Nájdete tu aktuálne informácie a v prípade potreby nás viete ihneď kontaktovať. Budeme radi ak sa pridáte.